درباره ما

" />


شرکت سهامی بیمه آسیا (سهامی عام)

                                                     

    شرکت سهامی بیمه آسیا در سال 1338 و با سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی تاسیس و سپس توسط سرمایه‌گذاران خوشنامی همچون براداران خیامی به حیات تخصصی خود ادامه داد. پس از پیروزی انقلاب اسلامی و پیرو آن ملی شدن صنعت بیمه،شرکت سهامی بیمه آسیا در سال 1358 ملی اعلام شد و از سال 1367 و مصادف با اصلاح قوانین بیمه‌ای به ادامه فعالیت تخصصی در کلیه رشته‌های بیمه‌ای مبادرت ‌نمود. پس از تغییر قوانین و در راستای اصل 44 قانون اساسی در سال 1388، مصادف با پنجاهمین سال تاسیس شرکت سهامی بیمه آسیا، این شرکت از طریق بورس وارد عرصه شرکت‌های خصوصی کشور گردید و در حال حاضر بزرگترین شرکت بیمه‌ای خصوصی کشور می‌باشد.

شبکه تخصصی مدیران و بدنه اجرائی و نمایندگان بیمه آسیا چه از لحاظ فنی و تخصصی و چه ازلحاظ ارائه خدمات مطلوب به بیمه‌گذاران شرکت، از جایگاه خاصی نزد فعالین این صنعت برخوردار می‌باشد و بیمه آسیا با دارا بودن 100 شعبه در سراسر کشور، خدمات گسترده خود را به اقصی نقاط کشور گسترش داده است.

ارائه نرخ و شرائط فنی و رقابتی در بازار، ارائه خدمات مطلوب هنگام بروز خسارت به بیمه‌شدگان،شبکه گسترده صدور و فروش از ویژگی‌های منحصر به فرد بیمه آسیا می‌باشد.


شرکت نمایندگی بیمه آرمان زندگی (سهامی خاص) 

                                               

   شركت نمایندگی بیمه  آرمان زندگي در سال 1383 با مجوز رسمي از مراجع قانوني و به عنوان نماينده رسمي شركت سهامي بيمه آسيا، فعاليت خود را به عنوان نماينده حقوقي آغاز نمود و طي اين سالها با كادري متخصص در بخش‌هاي مختلف صدور، كارشناسي و خسارت انواع بيمه، آماده ارائه خدمات به بيمه‌گذاران محترم مي‌باشد. كسب عنوان نماينده برتر و ممتاز از طرف شركت سهامي بيمه آسيا، افتخار اين شركت در ارائه خدمات شايسته به بيمه‌گذاران حقوقي و حقيقي مي‌باشد.


این شرکت با دارا بودن نزدیک به 20 سال سابقه ارائه خدمات بیمه‌ای به نمایندگی از شرکت بیمه آسیا، افتخار ارائه خدمات به بیمه‌گذاران بزرگی چون سازمان صنایع هوافضا، سازمان اقتصاد اسلامی ایران و صندوقهای قرض‌الحسنه سراسر کشور، شرکت آ. اس. پ، شرکت گسترش انفورماتیک ایران، گروه صنعتی کاوه فلوت و شرکتهای وابسته، سازمان آمارایران و خیل عظیمی از شخصیتهای حقوقی و حقیقی را در کارنامه خود دارد. عزم این شرکت در ارائه خدمات فنی مشاوره‌ای صدور و خسارت به بیمه‌گذاران محترم و ارائه خدمات مطلوب موردنیاز، سرلوحه فعالیت کارکنان این شرکت می‌باشد.


تایید مطالب فوق، کسب عنوان نماينده برتر طلائي شركت بیمه آسیا طی 3 سال متوالی و عنوان نماینده ممتاز در سالهای متوالی می‌باشد.

شعبه جاده خاوران:

همچنین در راستای ارائه خدمات مناسب و گسترده به بیمه‌گذاران عزیز، خصوصا بیمه‌گذارانی که در محدوده شهرک صنعتی شرق تهران فعالیت می‌نمایند، افتتاح شعبه خدمت رسانی این شرکت به آدرس شهرک صنعتی خاوران، سایت چوب و تخته، جنب بانک سپه، به اطلاع می‌رسد.

همکاران ما در شعبه مذکور آماده ارائه هرگونه خدمات بیمه‌ای صدور بیمه‌نامه و بازدید اولیه اتومبیل می‌باشند.

جهت هرگونه سوال بیشتر با شماره‌  33284710 تماس حاصل فرمائید.


افتخارات ما